Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 12 maart

ACHTERHOEK - Zondagmiddag werd er onder prima weersomstandigheden gevoetbald bij het amateurvoetbal in de Achterhoek. Hieronder vind je alle uitslagen:

1e klasse E
Bemmel - Rigtersbleek 1-1
Longa'30 - Germania 6-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Quick 1888 - Stevo 6-2
Rohda Raalte - Orion 6-0
Tubantia - BVC'12 1-1
TVC'28 - Alcides 1-2
De Zweef - Heino 0-1

2e klasse I
AZC - OBW 1-2
Leones - Concordia Wehl 0-1
Rheden - Spero 2-4
Rood Wit- RKZVC 3-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
WAVV - Vorden 1-1
FC Winterswijk - Varsseveld 1-1

3e klasse C
Bon Boys - Grol 3-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout
DCS - VDZ 3-7
DVC'26 - GSV'38 6-0
Gendringen - DVV 0-1
MvR - Groessen 2-1
PAX - FC Trias 1-3
VVO - Dinxperlo 3-0

4e klasse B
BSC Unisson - Hector 5-2
't Centrum - EMOS 0-6
GFC - Aramea 2-5
Hoeve Vooruit - Avanti Wilskracht 1-4
Rietmolen - LSV Lonneker 1-5
Rood Zwart - Barbaros 0-2
TVO - Markelo 1-1

4e klasse C
AD'69 - Marienveld 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers
FC Eibergen - KSV Vragender 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
Erix - Vios Beltrum 0-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
KSH - Keijenburgse Boys 0-1
MEC - Wolfersveen 3-0
Ruurlo - Reunie 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Zelhem - Sportclub Rekken 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Marijn Winkelhuis

5e klasse B
Bentelo - GSV'63 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Diepenheim - DEO 4-1
Sp. Haarlo - Vosseveld 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink
Lochuizen - Haaksbergen 3-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Lochuizen - Tonnie Schuurman
Sp. Meddo - Delden 4-3
Sp. Neede - EGVV 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker

5e klasse C
Ajax Breedenbroek - Westendorp 0-2
Bredevoort - NVC Netterden 2-0
Den Dam - SVGG 0-5
Halle - VVL 8-1
Rijnland - Terborg 0-1
Stokkum - Zeddam/St. Joris 1-2

5e klasse D
Basteom - CCW'16 2-1
De Hoven - Doesburg 0-4
Klein Dochteren - Twello 0-7
SHE - EDS 1-6
SVBV - Epse/Gorssel combinatie 6-1
FC Zutphen - Emst 0-2
 

 


22581.jpg

Ander nieuws