Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 14 mei

ACHTERHOEK - Zondagmiddag werd de laatste speelronde bij het amateurvoetbal in het seizoen 2016/2017 gespeeld. De beslissingen zijn gevallen en inmiddels is bekend wie er nog doorgaan in de na-competitie. Hieronder vind u alle uitslagen:

1e klasse E
Bemmel - Alcides 0-2
BVC'12 - Heino 1-1
Longa'30 - Quick 1888 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Orion - Germania 4-4
Rigtersbleek - Stevo 1-0
Rohda Raalte - TVC'28 5-0
Tubantia - De Zweef 2-1

2e klasse I
Concordia Wehl - Spero 2-2
Leones - Rheden 6-0
Rood Wit - AZC 3-1
SDOUC - OBW 2-2
Varsseveld - RKZVC 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
FC Winterswijk - WAVV 3-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Winterswijk - Wilco Geerts

3e klasse C
DCS - FC Trias 4-1
Dinxperlo - Groessen 0-3
DVC'26 - Bon Boys 3-2
GSV'38 - Grol 3-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout
MvR - Gendringen 3-4
VDZ - DVV 0-1
VVO - PAX 3-0

4e klasse B
Aramea - Hector 3-1
Avanti Wilskracht - LSV Lonneker 1-2
Barbaros - Markelo 6-1
BSC Unisson - TVO 0-2
GFC - 't Centrum 4-0
Hoeve Vooruit - Rietmolen 2-2
Rood Zwart - EMOS 4-1

4e klasse C
AD'69 - KSH 4-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
FC Eibergen - MEC 4-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
KSV Vragender - Marienveld 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSV Vragender - Wim te Nijenhuis
Sportclub Rekken -Vios Beltrum 1-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Marijn Winkelhuis
Reunie - Keijenburgse Boys 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen
Ruurlo - Wolfersveen 3-0
Luister hier naar de reactie van de interim-trainer van Ruurlo - Martijn Sikkema
Zelhem - Erix 2-1

4e klasse D
Etten - RKPSC 1-0
HC'03 - Angerlo Vooruit 2-2
Kilder - GWVV 1-2
Loil - VVG'25 3-1
't Peeske - Sprinkhanen 2-5
Ulftse Boys - Westervoort 1-1
Viod Doetinchem - Doetinchem 2-1

5e klasse B
DEO - Delden 4-3
Diepenheim - GSV'63 3-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
EGVV - Vosseveld 3-2
Haaksbergen - Buurse 3-0
Lochuizen - Bentelo 2-3
Sportclub Neede - Sportclub Haarlo 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink

5e klasse D
EDS - CCW'16 - 6-2
Emst - Doesburg 1-3
De Hoven - Klein Dochteren 0-3
SHE - Basteom 2-1
Socii - Epse Gorssel Comb. 5-2
FC Zutphen - SVBV 4-2
 


23119.jpg

Ander nieuws