Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 26 maart

ACHTERHOEK - Op deze lente zondag werd er weer een complete speelronde in het amateurvoetbal gespeeld. Hieronder vind je alle uitslagen uit de regio:

1e klasse E
Bemmel - Tubantia 0-0
Heino - Stevo 4-0
Longa'30 - BVC'12 1-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren 
Rohda Raalte - Rigtersbleek 0-0
TVC'28 - Germania 3-2
De Zweef - Orion 2-0

2e klasse I
AZC - Vorden 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vorden - Michel Feukkink
Rheden - Varsseveld 4-1
Rood Wit - Concordia Wehl 2-4
Spero - OBW 0-2
WAVV - RKZVC 0-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
FC Winterswijk - SDOUC 4-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Winterswijk - Wilco Geerts

3e klasse C
Bon Boys - Dinxperlo 3-1
DCS - DVC'26 1-0
Gendringen - FC Trias 1-4
Grol - DVV 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout
MvR - GSV'63 1-1
PAX - Groessen 1-2
VVO - VDZ 1-1

4e klasse B
BSC Unisson - Avanti Wilskracht 1-3
Het  Centrum - Hector 1-0
GFC - Barbaros 0-4
LSV Lonneker - Markelo 2-2
Rietmolen - Aramea 2-8
Rood Zwart - Hoeve Vooruit 3-0
TVO - EMOS 4-2

4e klasse C
AD'69 - Sportclub Rekken 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Marijn Winkelhuis
FC Eibergen - Reunie 5-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
ERIX - KSV Vragender 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSV Vragender - Wim te Nijenhuis
KSH - Wolfersveen 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
MEC - Marienveld 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers
Ruurlo - Zelhem 3-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Vios Beltrum - Keijenburgse Boys 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven

4e klasse D
Angerlo Vooruit - VVG'25 1-4
Doetinchem - Loil 5-3
HC'03 - Etten 3-1
Kilder - Viod Doetinchem 0-1
Sprinkhanen - RKPSC 1-0
Ulftse Boys - 't Peeske 4-2A
Westervoort - GWVV 2-2

5e klasse B
Bentelo - Buurse 0-4
Diepenheim - Sportclub Neede 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker
Sportclub Haarlo - Haaksbergen 5-3
Lochuizen - DEO 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van DEO - Christian Diepenbroek
Sportclub Meddo - GSV'63 1-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van GSV'63 - Dennis Arentsen
Vosseveld - Delden 0-0

5e klasse C
Ajax Breedenbroek - Terborg 3-1
Bredevoort - Den Dam 5-0
Halle - Westendorp 5-1
Rijnland - NVC Netterden 4-1
Stokkum - SVGG 0-7
VVL - Zeddam/St. Joris 1-3

5e klasse D
Basteom - Emst 3-3
CCW'16 - Twello 0-2
De Hoven - EDS 1-2
Klein Dochteren - Epse/Gorssel 1-1
Socii - SHE 1-1
SVBV - Doesburg 1-2


22702.jpg

Ander nieuws