Header image

Uitslagen nacompetitie amateurvoetbal 21 mei

ACHTERHOEK - De nacompetitie in het amateurvoetbal is van start gegaan.
 

ZONDAGVOETBAL
EERSTE/TWEEDE KLASSE
1e ronde
Zondag 21 mei (return op 25 mei):

Concordia Wehl-Stevo 1-2.
FC Winterswijk–Luctor et Emergo 1-1.
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Winterswijk - Wilco Geerts
SDC'12-TVC'28 1-1.
BWO-Leones 2-0.

2e ronde (28 mei en 5 juni):
Winnaar SDC’12/TVC'28-winnaar Concordia Wehl/Stevo.
Winnaar FC Winterswijk/Luctor et Emergo-winnaar BWO/Leones.
Winnaars spelen volgend seizoen in 1e klasse.

Zondag 11 juni:
Beslissingsduel verliezers finaleduels op neutraal terrein.
Winnaar speelt volgend seizoen in 1e klasse.

TWEEDE/DERDE KLASSE

Eerste ronde
Zondag 21 mei (return op 25 mei):

DCS-DIO’30 1-0.
Gendringen-Rood Wit  4-3.
Vitesse’08-OBW 3-1.

2e ronde (28 mei en 5 juni):
DVC’26-winnaar Vitesse’08/OBW.
SML-winnaar Gendringen/Rood Wit.
winnaar Eilermark/Overwetering-winnaar DCS/DIO’30.
Winnaars spelen volgend seizoen in 2e klasse.

DERDE/VIERDE KLASSE
Eerste ronde

Zondag 21 mei (return op 25 mei):
LSV-FC Eibergen 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreur
Sprinkhanen-Dinxperlo 1-3.
Ulftse Boys-Keijenburgse Boys 3-2.

2e ronde (28 mei en 5 juni):
Ruurlo-winnaar Sprinkhanen/Dinxperlo.
Doetinchem-winnaar Overasseltse BoysHatert.
DVV-winnaar Ulftse Boys/Keijenburgse Boys.
Winnaars spelen volgend seizoen in 3e klasse.

VIERDE/VIJFDE KLASSE
Eerste ronde
Zondag 21 mei (return op 25 of 28 mei):

Neede-Rijnland 0-1.
Luister hier naar de reactie van Sportclub Neede trainer - Stijn Kistemaker
Zeddam/Sint Joris- Bentelo 1-2.
SVGG-'t Peeske 2-1.
Doesburg-Raalte 1-2.
Roda'28-SDZZ 1-0.
Diepenheim-MEC 2-0.

Donderdag 25 mei:
Rijnland-Neede (14.00 uur)
Bentelo-Zeddam/Sint Joris (14.00 uur)
SDZZ-Roda'28 (14.00 uur)
Raalte-Doesburg (14.00 uur)

Zondag 28 mei:
't Peeske-SVGG (14.00 uur)
MEC-Diepenheim (14.00 uur)

Winnaars spelen volgend seizoen in 4e klasse, verliezers naar herkansing in 2e ronde.

Tweede ronde
Zondag 28 mei (return op 5 juni):

Kilder-verliezer WVW/UHC
Rekken-verliezer Zeddam/Sint Joris-Bentelo
Winnaar speelt volgend seizoen in 4e klasse.


23191.jpg

Ander nieuws