Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 23 april

ACHTERHOEK - RKZVC werd gisterenavond als eerste amateurploeg in de Achterhoek kampioen. Vandaag gaat het circus verder, langzamerhand zullen de ontknopingen plaats gaan vinden.

Achterhoek Sport zal vandaag FC Trias, MvR, Grol-DVC, Keijenburgse Boys Ruurlo en Wolfersveen - AD'69 live volgen. Van alle andere wedstrijden uit de regio hoor je de rust- en eindstanden.  Achterhoek Sport hoor je vanmiddag van 14 tot 17 uur.

Hieronder het volledige programma:

1 Klasse  E    
Alcides    Longa’30 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Germania    ROHDA R. 0-2
Heino    Tubantia 1-2
Orion    Rigtersbleek 6-0
Quick 1888    TVC’28 6-0
Stevo    Bemmel 0-1
De Zweef    BVC’12 0-1


2 Klasse I     
AZC    WAVV 3-3
Rheden    Concordia W. 3-0
RKZVC    Winterswijk 4-0 (zaterdag gespeeld)
Spero    Leones 1-2
Varsseveld    SDOUC 1-0
Vorden    Rood Wit 3-1


3 Klasse C     
Bon Boys    GSV’38 4-0
Dinxperlo    VDZ 2-2
DVV    DCS 2-2
Gendringen    PAX 1-3
Groessen    VVO 1-2
Grol    DVC’26 2-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout
Trias    MvR 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Trias - Jos Heutinck


4 klasse B     
Aramea    Barbaros 0-2
EMOS    Unison 5-1
Hector    GFC 1-0
LSV    Hoeve Vooruit 2-0
Markelo    Rood Zwart 2-2
Rietmolen    Avanti w 0-5
TVO    Het Centrum 1-3


4 klasse C     
Erix    Rekken 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Marijn Winkelhuis
Keijenburgse Boys    Ruurlo 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
KSH    MEC 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
Mariënveld    Eibergen 0-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers
KSV    Reunie 0-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen
Vios B.    Zelhem 7.2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
Wolfersveen    AD’69 0-1

4 Klasse D    
Westervoort Angerlo Vooruit   3-0
Doetinchem    Peeske 4-2
VVG HC’03  3-3
RKPSC Kilder 4-3                                                                                                Loil Etten 2-0
Sprinkhanen Viod Doetinchem 0-7
GWVV - Ulftse Boys 2-3


5 Klasse B

Delden  Diepenheim 0-3
Buurse Lochuizen 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Lochuizen - Tonnie Schuurman
Haarlo  EGVV 1-5
Luister hier naar de reactie van de trainer van EGVV - Niek Kleine Toereers
Vosseveld  Neede 1-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker
Haaksbergen DEO 2-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van DEO - Christian Diepenbroek
Meddo - Bentelo 0-1


22940.jpg

Ander nieuws