Header image

Uitslagen amateurvoetbal zondag 4 december

ACHTERHOEK - De winterstop is voor de amateruvoetballers inzicht. Vanmiddag stond voor de meeste ploegen de op een na laatste wedstrijd van 2016 op het programma. Er waren veel afgelastingen als gevolg van het winter weer van dit weekend.

Hieronder alle uitslagen:

1 Klasse  E    
Bemmel    Quick 1888 1-1
BVC’12    Stevo 2-2
Longa’30    Heino 0-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Orion    Alcides 1-2
Rigtersbleek    Germania 3-2
ROHDA R.    De Zweef 1-0
Tubantia    TVC’28 2-0


2 Klasse I     
Babberich    AZC 0-6
Concordia W.    OBW 1-1
Leones    WAVV 1-3
Rood Wit    Spero 1-3
SDOUC    RKZVC 1-5
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Varsseveld    Vorden 1-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vorden - Michel Feukkink
Winterswijk    Rheden 1-3


3 Klasse C     
DCS    Gendringen 2-1
Dinxperlo    Trias  AFGELAST
DVC’26    Pax AFGELAST
GSV’38    DVV 3-2
MvR    Grol AFGELAST
VDZ    Groessen 5-0
VVO    Bon Boys 1-2


4 klasse B     
Aramea    EMOS 1-0
Avanti w    Markelo 3-0
Barbaros    Hector 3-0
Unisson    LSV 4-1
GFC    Rietmolen 2-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Rietmolen - Peter Groot Kormelink
Hoeve Vooruit    Het Centrum 5-2
Rood Zwart    TVO 3-2


4 klasse C     
AD’69    Vios B. 2-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
Eibergen    Erix 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van FC Eibergen - Niek Schreurs
KSV    Wolfersveen 4-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSV Vragender - Wim te Nijenhuis
Rekken    Keijenburgse Boys AFGELAST
Reunie    Marënveld 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers
Ruurlo    KSH 3-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Zelhem    MEC AFGELAST

5 Klasse B    
DEO    Buurse AFGELAST
Diepenheim    Meddo 1-1
EGVV    Delden AFGELAST
Haaksbergen    GSV’63 AFGELAST
Lochuizen    Haarlo AFGELAST
Neede    Bentelo 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker


5 Klasse C    
Bredevort    Terborg AFGELAST
Den Dam    Halle AFGELAST
NVC    Zeddam/St Joris 4-2
Rijnland    Ajax Bred.  AFGELAST
Stokkum    VVL 5-2
SVGG    Westendorp 0-0


5 Klasse D    
EDS    Twello 0-4
Emst    Epse/Gorssel comb. 1-5
De Hoven    CCW’16 2-2
SHE    SVBV 2-2
Socii    Klein Dochteren 1-1
Zutphen    Basteom 5-4


21684.jpg

Ander nieuws