Header image

Uitslagen amateruvoetbal zondag 30 oktober

ACHTERHOEK - Vanmiddag in Achterhoek Sport volgen we live Vios Beltrum - Reünie, MEC - Sportclub Rekken, Haarlo - GSV en Ruurlo - FC Eibergen.

Verder alle rust- en eindstanden van de Achterhoekse clubs. Achterhoek Sport is vanmiddag te horen tussen 14 en 17 uur. 

Hieronder het volledige programma.

1 Klasse  E    
Heino    Rigtersbleek 2-2
Longa’30    Tubantia 2-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Jeroen van Haaren
Quick 1888    Orion 0-2
ROHDA Raalte    Bemmel 0-0
Stevo    Germania 2-0
TVC’28    BVC’12 0-2
De Zweef    Alcides 1-0


2 Klasse I     
AZC    Varsseveld 3-2
OBW    RKZVC 1-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Rheden    Vorden 0-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Vorden - Michel Feukkink
Rood Wit    Leones 2-3
Spero    SDOUC 3-0
WAVV    Concordia W. 2-3
Winterswijk    Babberich 1-0


3 Klasse C     
Bon Boys    Trias 3-0
DVV    Groessen 1-2
Gendringen    Dinxperlo 5-3
Grol    VDZ 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Grol - Jeroen Burghout
MvR    DVC’26 1-2
Pax    GSV’38 2-3
VVO    DCS 2-4


4 klasse B     
Unisson    Hoeve Vooruit 3-0
Het Centrum    Avanti W 0-5
GFC    Rood Zwart 1-3
LSV    Barbaros 1-5
Markelo    Hector 1-1
Rietmolen    EMOS 1-7
Luister hier naar de reactie van de trainer van Rietmolen - Peter Groot Kormelink
TVO    Aramea 1-2


4 klasse C     
AD’69    Zelhem 2-2
Eibergen    Ruurlo 0-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Erix    Wolfersveen 4-0
Keijenburgse Boys    Mariënveld 4-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Marienveld - Collin Stokkers
KSH    KSV 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
MEC    Rekken 2-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Rekken - Marijn Winkelhuis
Vios B.    Reunie 0-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Reunie - Arno Knapen

 

5 Klasse B    
Bentelo    EGVV 3-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van EGVV - Niek Kleine Toereers
Delden    Buurse 4-0
Haarlo    GSV’63 1-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sportclub Haarlo - Dick Makkink
Lochuizen    Diepenheim 2-2
Meddo    Haaksbergen 1-2
Vosseveld    DEO 1-4
Luister hier naar de reactie van de trainer van DEO - Christian Diepenbroek


5 Klasse C    
Ajax B.    NVC 3-1
Halle    SVGG 2-1
Rijnland    Bredevoort 1-0
Stokkum    Den Dam 9-0
VVL    Terborg 2-3
Westendorp    Zeddam/St Joris 0-6


5 Klasse D    
Basteom    Epse/Gorssel 1-2
De Hoven    SHE 4-5
Klein Dochteren    Emst 1-1
SVBV    EDS 3-2
Twello    Doesburg 5-1
Zutphen    Socii 0-2


21265.jpg

Ander nieuws