Uitslagen amateurvoetbal zondag 5 mei 2019
05-05-2019Hoofdklasse A
Silvolde - DEM 1-0
Achilles 1894 - SDO 7-2
Fortuna Wormerveer - AWC 2-3
RKHVV - Alcides 0-3
MSC - De Bataven 3-4
Hoogeveen - Purmersteijn 1-0
Hollandia - RKZVC 0-1
Be Quick 1887 - Hoogland 0-0
Stand
1. Hoogeveen 27-55
2. DEM 27-53
3. SDO 27-53
4. RKZVC 27-51
5. Hoogland 27-46
6. Alcides 27-43
7. Silvolde 27-40
8. Hollandia 27-39
9. AWC 27-36
10. Purmersteijn 27-34
11. Be Quick 1887 27-33
12. MSC 27-30
13. De Bataven 27-28
14. Fortuna Wormerveer 27-27
15. Achilles 1894 27-27
16. RKHVV 27-11
1e klasse E
BVC'12 - FC Winterswijk 5-2
Stand
1. Longa'30 23-52
2. SC Bemmel 23-48
3. BVC'12 23-40
4. Rohda Raalte 23-39
5. Stevo 23-35
6. NEC am. 23-33
7. Rigtersbleek 23-31
8. FC Winterswijk 23-29
9. Heino 23-28
10. TVC'28 23-28
11. WAVV 23-24
12. Tubantia 23-23
13. De Zweef 23-20
14. BWO 23-19
2e klasse I
Vorden - Union 1-1
Varsseveld - AZC 4-1
Stand
1. Orion 23-49
2. Spero 23-47
3. SDOUC 23-41
4. Concordia Wehl 23-35
5. DCS 23-34
6. AZC 23-31
7. Varsseveld 23-30
8. Union 23-29
9. Quick 1888 23-29
10. Vorden 23-28
11. VIOD Doetinchem 23-26
12. DVC'26 23-23
13. Warnsveldse Boys 23-23
14. Eendracht 30 23-22
3e klasse A
WVV'34 - Reutum 4-1
Reunie - VV Twenthe 7-0
Victoria'28 - NEO 0-6
DSVD - Losser 1-2
Stand
1. Eilermark 23-54
2. NEO 24-53
3. Sportlust Glanerbrug 23-47
4. De Tukkers 23-45
5. Avanti Wilskracht 23-42
6. Saasveldia 23-35
7. WVV'34 23-35
8. Reutum 24-31
9. DSVD 24-29
10. LSV Lonneker 23-26
11. VV Twenthe 24-25
12. Reunie 23-20
13. Losser 23-19
14. Victoria'28 23-4
3e klasse C
PAX - Gendringen 3-0
Stand
1.MASV 23-48
2. OBW 23-47
3. VDZ 23-43
4. SC Rheden 23-41
5. SML 23-40
6. Grol 23-36
7. PAX 23-29
8. Doetinchem 23-28
9. VVO 23-28
10. FC Trias 23-26
11. Ruurlo 23-24
12. Vios Beltrum 23-20
13. MvR 23-19
14. Gendringen 23-17
4e klasse B
Sportclub Overdinkel - BSC Unisson 4-2
Erix - EMOS 0-3
KSV Vragender - TVO 0-2
UDI - Buurse 0-5
FC Eibergen - Rietmolen 1-2
Stand
1.TVO 22-51
2. Sportclub Overdinkel 21-47
3. UDI 21-46
4. De Tubanters 1897 21-42
5. Buurse 22-34
6. Rietmolen 21-30
7. BSC Unisson 21-29
8. KSV Vragender 21-28
9. EMOS 22-26
10. FC Eibergen 21-22
11. Erix 21-15
12. FC Aramea 21-12
13. Sportclub Rekken 21-10
4e klasse C
Ulftse Boys - VVG'25 1-5
KSH - 't Peeske 1-2
Terborg - SVGG 4-1
Zeddam/St. Joris - Loil 5-0
Keijenburgse Boys - MEC 3-1
Dinxperlo - GWVV 3-1
Sprinkhanen - AD'69 2-1
Stand
1. VVG'25 23-64 (Kampioen)
2. GWVV 23-49
3. 't Peeske 23-47
4. Zeddam/Sint Joris 23-43
5. AD'69 22-41
6. KSH 22-36
7. Terborg 23-31
8. Loil 23-28
9. Dinxperlo 22-26
10. Keijenburgse Boys 22-22
11. MEC 22-20
12. Sprinkhanen 23-19
13. Ulftse Boys 23-17
14. SVGG 22-6
5e klasse B
DEO - Sportclub Neede 0-6
SVBV - Haaksbergen 3-0
EGVV - vv Bentelo 1-3
RKSV Bornerbroek - Lochuizen 2-0
Hoeve Vooruit - Sportclub Haarlo 3-2
Stand
1. Sportclub Neede 19-52
2. VV Bentelo 19-43
3. Hoeve Vooruit 19-40
4. Diepenheim 19-39
5. EGVV 19-29
6. GSV'63 19-23
7. Lochuizen 19-23
8. RKSV Bornerbroek 19-21
9. SVBV 19-17
10. Haaksbergen 19-16
11. Sportclub Haarlo 19-15
12. DEO 19-11
5e klasse C
Bredevoort - Stokkum 5-1
Ajax Breedenbroek - Vosseveld 0-2
Westendorp - NVC Netterden 1-2
Kilder - Halle 0-0
Stand
1. Etten 21-54
2. Sportclub Meddo 22-54
3. Bredevoort 22-43
4. Kilder 22-42
5. Vosseveld 21-38
6. Halle 21-33
7. Marienveld 21-32
8. Ajax Breedenbroek 21-26
9. Westendorp 21-19
10. NVC Netterden 21-17
11. Stokkum 21-17
12. VVL 21-9
13. Den Dam 21-9
Hoofdklasse A
Silvolde - DEM 1-0
Achilles 1894 - SDO 7-2
Fortuna Wormerveer - AWC 2-3
RKHVV - Alcides 0-3
MSC - De Bataven 3-4
Hoogeveen - Purmersteijn 1-0
Hollandia - RKZVC 0-1
Be Quick 1887 - Hoogland 0-0
Stand
1. Hoogeveen 27-55
2. DEM 27-53
3. SDO 27-53
4. RKZVC 27-51
5. Hoogland 27-46
6. Alcides 27-43
7. Silvolde 27-40
8. Hollandia 27-39
9. AWC 27-36
10. Purmersteijn 27-34
11. Be Quick 1887 27-33
12. MSC 27-30
13. De Bataven 27-28
14. Fortuna Wormerveer 27-27
15. Achilles 1894 27-27
16. RKHVV 27-11
1e klasse E
BVC'12 - FC Winterswijk 5-2
Stand
1. Longa'30 23-52
2. SC Bemmel 23-48
3. BVC'12 23-40
4. Rohda Raalte 23-39
5. Stevo 23-35
6. NEC am. 23-33
7. Rigtersbleek 23-31
8. FC Winterswijk 23-29
9. Heino 23-28
10. TVC'28 23-28
11. WAVV 23-24
12. Tubantia 23-23
13. De Zweef 23-20
14. BWO 23-19
2e klasse I
Vorden - Union 1-1
Varsseveld - AZC 4-1
Stand
1. Orion 23-49
2. Spero 23-47
3. SDOUC 23-41
4. Concordia Wehl 23-35
5. DCS 23-34
6. AZC 23-31
7. Varsseveld 23-30
8. Union 23-29
9. Quick 1888 23-29
10. Vorden 23-28
11. VIOD Doetinchem 23-26
12. DVC'26 23-23
13. Warnsveldse Boys 23-23
14. Eendracht 30 23-22
3e klasse A
WVV'34 - Reutum 4-1
Reunie - VV Twenthe 7-0
Victoria'28 - NEO 0-6
DSVD - Losser 1-2
Stand
1. Eilermark 23-54
2. NEO 24-53
3. Sportlust Glanerbrug 23-47
4. De Tukkers 23-45
5. Avanti Wilskracht 23-42
6. Saasveldia 23-35
7. WVV'34 23-35
8. Reutum 24-31
9. DSVD 24-29
10. LSV Lonneker 23-26
11. VV Twenthe 24-25
12. Reunie 23-20
13. Losser 23-19
14. Victoria'28 23-4
3e klasse C
PAX - Gendringen 3-0
Stand
1.MASV 23-48
2. OBW 23-47
3. VDZ 23-43
4. SC Rheden 23-41
5. SML 23-40
6. Grol 23-36
7. PAX 23-29
8. Doetinchem 23-28
9. VVO 23-28
10. FC Trias 23-26
11. Ruurlo 23-24
12. Vios Beltrum 23-20
13. MvR 23-19
14. Gendringen 23-17
4e klasse B
Sportclub Overdinkel - BSC Unisson 4-2
Erix - EMOS 0-3
KSV Vragender - TVO 0-2
UDI - Buurse 0-5
FC Eibergen - Rietmolen 1-2
Stand
1.TVO 22-51
2. Sportclub Overdinkel 21-47
3. UDI 21-46
4. De Tubanters 1897 21-42
5. Buurse 22-34
6. Rietmolen 21-30
7. BSC Unisson 21-29
8. KSV Vragender 21-28
9. EMOS 22-26
10. FC Eibergen 21-22
11. Erix 21-15
12. FC Aramea 21-12
13. Sportclub Rekken 21-10
4e klasse C
Ulftse Boys - VVG'25 1-5
KSH - 't Peeske 1-2
Terborg - SVGG 4-1
Zeddam/St. Joris - Loil 5-0
Keijenburgse Boys - MEC 3-1
Dinxperlo - GWVV 3-1
Sprinkhanen - AD'69 2-1
Stand
1. VVG'25 23-64 (Kampioen)
2. GWVV 23-49
3. 't Peeske 23-47
4. Zeddam/Sint Joris 23-43
5. AD'69 22-41
6. KSH 22-36
7. Terborg 23-31
8. Loil 23-28
9. Dinxperlo 22-26
10. Keijenburgse Boys 22-22
11. MEC 22-20
12. Sprinkhanen 23-19
13. Ulftse Boys 23-17
14. SVGG 22-6
5e klasse B
DEO - Sportclub Neede 0-6
SVBV - Haaksbergen 3-0
EGVV - vv Bentelo 1-3
RKSV Bornerbroek - Lochuizen 2-0
Hoeve Vooruit - Sportclub Haarlo 3-2
Stand
1. Sportclub Neede 19-52
2. VV Bentelo 19-43
3. Hoeve Vooruit 19-40
4. Diepenheim 19-39
5. EGVV 19-29
6. GSV'63 19-23
7. Lochuizen 19-23
8. RKSV Bornerbroek 19-21
9. SVBV 19-17
10. Haaksbergen 19-16
11. Sportclub Haarlo 19-15
12. DEO 19-11
5e klasse C
Bredevoort - Stokkum 5-1
Ajax Breedenbroek - Vosseveld 0-2
Westendorp - NVC Netterden 1-2
Kilder - Halle 0-0
Stand
1. Etten 21-54
2. Sportclub Meddo 22-54
3. Bredevoort 22-43
4. Kilder 22-42
5. Vosseveld 21-38
6. Halle 21-33
7. Marienveld 21-32
8. Ajax Breedenbroek 21-26
9. Westendorp 21-19
10. NVC Netterden 21-17
11. Stokkum 21-17
12. VVL 21-9
13. Den Dam 21-9
Ander nieuws
-
18-03-2024
Sandra Vanreys brengt het voorjaar binnen met ‘Veurjoarszunne’
-
17-03-2024
Nu Jeany nog kan is zij met haar neuroloog op MSA-missie: meer bekendheid voor deze akelige ongeneeslijk ziekte
-
17-03-2024
Wmo en Jeugdzorg in de Achterhoek moeten anders, we hebben onze lessen geleerd
-
15-03-2024
Eerste boom gepland in klimaatvriendelijk Dinxpers centrum
-
14-03-2024
TV-kok en culinair schrijfster Nadia Zerouali benoemd tot nieuwe voorzitter Museum Villa Mondriaan
-
14-03-2024
Omroep Gelderland gaat op bezoek bij achtbaanbouwer voor nieuw attractiepark Bommelwereld