Uitslagen amateurvoetbal zondag 19 mei 2019
19-05-2019Hoofdklasse A
Achilles 1894 - Alcides 3-2
Be Quick 1887 - De Bataven 1-2
Fortuna Wormerveer - Hoogland 2-1
Hollandia - SDO 1-5
Hoogeveen - DEM 0-0
MSC - AWC 2-0
RKHVV - Purmersteijn 2-3
RKZVC - Silvolde 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
Stand
1. DEM 29-57
2. Hoogeveen 29-56 (1e periode)
3. SDO 29-56
4. RKZVC 29-53
5. Hoogland 29-49 (2e periode)
6. Alcides 29-43
7. Silvolde 29-42
8. Hollandia 29-39
9. AWC 29-39
10. Purmersteijn 29-38
11. Be Quick 1887 29-36
12. MSC 29-36
13. De Bataven 29-34
14. Fortuna Wormerveer 29-31
15. Achilles 1894 29-30
16. RKHVV 29-11 (Gedegradeerd)
1e klasse E
BVC'12 - BWO 4-2
Longa'30 - Stevo 1-1
Luister hier naar de reactie van de trainer van Longa'30 - Erik Zandstra
Rohda Raalte - Rigtersbleek 2-1
Tubantia - NEC am. 1-0
WAVV - Bemmel 3-2
FC Winterswijk - TVC'28 4-0
De Zweef - Heino 4-1
Stand
1. Longa'30 25-56 (Kampioen)
2. SC Bemmel 25-48
3. Rohda Raalte 25-45 (1e periode)
4. BVC'12 25-43 (2e periode)
5. Stevo 25-39
6. NEC am. 25-36
7. FC Winterswijk 25-32
8. Heino 25-31
9. Rigtersbleek 25-31
10. Tubantia 25-29
11. TVC'28 25-28
12. WAVV 25-27
13. De Zweef 25-23
14. BWO 25-22
2e klasse I
AZC - Eendracht'30 0-4
Concordia Wehl - Vorden 4-1
DVC26 - Warnsveldse Boys 3-1
Quick 1888 - Orion 1-4
Sperio - Union 0-2
Varsseveld - DCS 0-0
VIOD - SDOUC 3-1
Stand
1. Orion 25-52 (Kampioen)
2. Spero 25-47
3. SDOUC 25-44
4. Concordia Wehl 25-41
5. DCS 25-35 (1e periode)
6. Union 25-33
7. Quick 1888 25-32
8. Varsseveld 25-31
9. AZC 25-31
10. Vorden 25-31
11. Viod Doetinchem 25-30
12. DVC'26 25-29
13. Eendracht'30 25-28
14. Warnsveldse Boys 25-23 (Gedegradeerd)
3e klasse A
Avanti Wilskracht - De Tukkers 2-2
DSVD - Sportlust Glanerbrug 6-0
Losser - Reutum 3-1
LSV Lonneker - Reunie 2-1
NEO - Eilermark 4-2
Twenthe Goor - Saasveldia 0-3
WVV'34 - Victoria'28 4-2
Stand
1. Eilermark 25-57
2. NEO 25-56
3. De Tukkers 25-49 (2e periode)
4. Sportlust Glanerbrug 25-47 (1e periode)
5. Avanti Wilskracht 25-46
6. WVV'34 25-38
7. Saasveldia 24-35
8. DSVD 25-32
9. Reutum 25-31
10. LSV Lonneker 25-29
11. Twenthe Goor 24-25
12. Losser 25-25
13. Reunie 25-23
14. Victoria'28 25-4 (Gedegradeerd)
3e klasse C
Gendringen - Grol 0-2
MASV - SML 3-1
Mvr - Vios Beltrum 1-0
OBW - Rheden 4-2
PAX - VVO 4-1
Ruurlo - Doetinchem 1-7
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
VDZ - FC Trias 4-0
Stand
1. MASV 25-54
2. OBW 25-51
3. VDZ 25-46
4. Grol 25-42
5. Rheden 25-41
6. SML 25-40
7. PAX 25-35
8. Doetinchem 25-34
9. VVO 25-28
10. FC Trias 25-27
11. Ruurlo 25-27
12. Vios Beltrum 25-23
13. MvR 25-22
14. Gendringen 25-17 (Gedegradeerd)
4e klasse B
Sportclub Rekken - KSV Vragender 3-0
Luister hier naar de reactie van de trainer van Sp. Rekken - Mark Roossink
FC Eibergen - UDI 1-2
Buurse - EMOS 2-1
BSC Unisson - Rietmolen 2-1
Sp. Overdinkel - De Tubanters 4-1
Erix - FC Aramea 4-0
Stand
1. TVO 23-54
2. UDI 23-52 (1e periode)
3. Sp. Overdinkel 23-51
4. De Tubanters 23-45
5. Buurse 23-37
6. BSC Unisson 23-32
7. Rietmolen 23-31
8. KSV Vragender 23-31
9. EMOS 24-29
10. FC Eibergen 23-22
11. Erix 23-18
12. Sp. Rekken 23-13
13. FC Aramea 23-12
4e klasse C
Dinxperlo - Sprinkhanen 2-2
KSH - Ulftse Boys 2-1
GWVV - Zeddam/Sint Joris 4-1
SVGG - MEC 3-2
't Peeske - VVG'25 2-7
Terborg - AD'69 2-0
Loil - Keijenburgse Boys 0-1
Stand
1. VVG'25 25-70 (Kampioen)
2. GWVV 25-55 (2e periode)
3. 't Peeske 25-47
4. Zeddam/Sint Joris 25-46
5. AD'69 25-42
6. KSH 25-40
7. Terborg 25-34
8. Dinxperlo 25-29
9. Loil 25-28
10. MEC 25-26
11. Keijenburgse Boys 25-25
12. Sprinkhanen 25-23
13. Ulftse Boys 25-20
14. SVGG 25-12
5e klasse B
DEO - GSV'63 2-3
SVBV - Diepenheim 0-4
Lochuizen - Sp. Neede 1-3
EGVV - Sp. Haarlo 2-2
RKSV Bornerbroek - Bentelo 0-1
Hoeve Vooruit - Haaksbergen 3-1
Stand
1. Sportclub Neede 21-58 (Kampioen)
2. Bentelo 21-49
3. Diepenheim 21-45
4. Hoeve Vooruit 21-43 (1e periode)
5. EGVV 21-33
6. GSV'63 21-29
7. Lochuizen 21-23
8. RKSV Bornerbroek 21-21
9. Sportclub Haarlo 21-19
10. SVBV 21-17
11. Haaksbergen 21-16
12. DEO 21-11
5e klasse C
Etten - Ajax Breedenbroek 2-0
Den Dam- NVC Netterden 1-2
Halle - Stokkum 4-2
Marienveld - Vosseveld 2-2
VVL - Westendorp 2-2
Kilder - Bredevoort 0-0
Stand
1. Etten 23-60
2. Sp. Meddo 23-57
3. Bredevoort 23-44
4. Kilder 24-43
5. Vosseveld 23-42
6. Halle 23-36
7. Marienveld 23-34
8. Ajax Breedenbroek 23-29
9. Westendorp 23-20
10. NVC Netterden 23-20
11. Stokkum 23-20
12. VVL 23-10
13. Den Dam 23-10
Ander nieuws
-
18-03-2024
Sandra Vanreys brengt het voorjaar binnen met ‘Veurjoarszunne’
-
17-03-2024
Nu Jeany nog kan is zij met haar neuroloog op MSA-missie: meer bekendheid voor deze akelige ongeneeslijk ziekte
-
17-03-2024
Wmo en Jeugdzorg in de Achterhoek moeten anders, we hebben onze lessen geleerd
-
15-03-2024
Eerste boom gepland in klimaatvriendelijk Dinxpers centrum
-
14-03-2024
TV-kok en culinair schrijfster Nadia Zerouali benoemd tot nieuwe voorzitter Museum Villa Mondriaan
-
14-03-2024
Omroep Gelderland gaat op bezoek bij achtbaanbouwer voor nieuw attractiepark Bommelwereld