Uitslagen amateurvoetbal zondag 8 oktober
08-10-2017ACHTERHOEK - Dit weekend werd de derde speelronde bij het amateurvoetbal gespeeld. Hieronder vind je alle uitslagen uit de regio.
1e klasse E
Bemmel - NEC 0-2
BWO - De Zweef 1-1
Heino - Stevo 3-0
Longa'30 - Rohda Raalte 3-1
Quick 1888 - FC Winterswijk 3-2
Rigtersbleek - Tubantia 1-1
Schalkhaar - RKZVC 1-3
Luister hier naar de reactie van de trainer van RKZVC - Laurens Knippenborg
3e klasse B
Heeten - Twenthe Goor 4-1
Helios - Eerbeekse Boys 1-0
Sportclub Lochem - Albatross 1-0
Ruurlo - Turkse Kracht 4-2
Luister hier naar de reactie van de trainer van Ruurlo - Wouter Schouten
Warnsveldse Boys - Colmschate 4-3
Wijhe'92 - KCVO 3-3
Zwolle - Witkampers 3-1
3e klasse C
AD'69 - VDZ 3-1
Gendringen - Grol 3-3
Luister hier naar een reactie van de trainer van Grol - Sander Hoopman
Groessen - VIOD Doetinchem 0-5
Keijenburgse Boys - DCS 0-9
OBW - MASV 0-2
FC Trias - SC Rheden 2-2
VVO - PAX 5-0
4e klasse C
KSV Vragender - SVGG 5-2
Marienveld - GWVV 2-2
Sportclub Rekken - KSH 0-3
Luister hier naar een reactie van de trainer van KSH - Marco Engelberts
Reunie - MEC 4-2
SVBV - Dinxperlo 0-4
Ulftse Boys - FC Eibergen 0-0
Vios Beltrum - Erix 2-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van Vios Beltrum - Manfred Graven
5e klasse B
Delden - Sportclub Neede 2-2
Luister hier naar een reactie van de trainer van Sportclub Neede - Stijn Kistemaker
EGVV - DEO 4-1
Luister hier naar een reactie van de trainer van EGVV - Tim Kollen
Sportclub Haarlo - Sportclub Meddo 0-4
Hoeve Vooruit - Bredevoort 4-3
Klein Dochteren - Rietmolen 1-4
Lochuizen - Haaksbergen (Afgelast i.v.m. een slecht veld)
Vosseveld - GSV'63 4-3
ZATERDAGVOETBAL 7 OKTOBER
Hoofdklasse B
Ajax Amsterdam - AZSV 2-1
Apeldoorn - HZVV 2-2
Opheusden - NSC Nijkerk 2-0
Excelsior'31 - Berkum 3-1
Genemuiden - Putten 5-1
Sparta Nijkerk - Huizen 2-2
Staphorst - Eemdijk 1-1
Zuidvogels - Urk 2-1
2e klasse H
ASC'62 - DZSV 2-0
Blauw Wit'66 - Be Quick'28 1-1
Den Ham - Sparta Enschede 2-2
Enter Vooruit - WVF 3-1
Hulzense Boys - De Esch 2-3
IJVV - Voorwaarts Vooruit 4-0
SVI Zwolle - DOS Kampen 1-3
4e klasse E
Almen - Harfsen 0-7
Be Quick Zutphen - FC Winterswijk 7-0
Grolse Boys - AJC Losser 3-0
PW 1885 Enschede - Oeken 1-4
RDC Deventer - Zuid Eschmarke 3-0
Sportlust Glanerbrug - Eefde 0-0
Ander nieuws
-
29-03-2024
Vrees voor overlast van mogelijke aanvliegroute Schiphol over Achterhoek
-
28-03-2024
‘Energiebespaarservice’ van Achterhoekse gemeenten en bedrijven doen samen met wethouder Groters Aaltense centrumondernemers aan: “er kan nog steeds gewonnen worden”
-
28-03-2024
In uitvoering Passie 24 is de tijd rijp voor passie in het nu
-
28-03-2024
In moderne uitvoering Passie 24 is de tijd rijp voor passie in het wereldbeeld van nu
-
27-03-2024
Fatbikes niet toegestaan bij de verkeersexamens basisschoolleerlingen
-
26-03-2024
Vrijwilligersgroep in touw voor jaarlijkse rommelmarkt Eendracht voor betaalbare muzieklessen